Občerstvenie v Hrabove a Maline Brde

Občerstvenie poskytujú v Hrabove  Grill Bar Motajka, Hotel Hrabovo, Reštaurácia Fatrapark 2, Letná terasa Fatrapark Hrabovo. Na Malinôm Brde poskytujú občerstvenie Apréski bar a reštaurácie hotela Malina a Májeková chata.

Počas zimnej sezóny je pri údolnej stanici lanovky  otvorený Dojazd Pub. Na Malinom Brde je zase otvorený veľkokapacitný bufet Dária.

Počas letnej sezóny je otvorený terasový bufet Motajka pri jazere Hrabovo. 

Grill Bar Motajka

Celoročne otvorené gastronomické zariadenie v Hrabove. V ponuke rôzne grilované špeciality, regionálne pochúťky či letné alebo zimné drinky. Možnosť zakúpiť si jedlo so sebou. 

www.apartmanyhrabovo.com

Terasa Fatrapark Hrabovo

Letná prevádzka.

Od jari do jesene je pre Vás sprístupnená terasa s pekným výhľadom do lesa. Sedí sa pri drevených stoloch. Máme pre Vás pripravený záhradný kozub a prenosný gril a ohnisko. Drevo alebo drevené uhlie je možné si zakúpiť na recepcii, prosíme o tom vopred informovať.

www.apartmanyfatra.sk

Reštaurácia Fatrapark II

Prevádzka letná a zimná sezóna. 

Sa nachádza v objekte apartmánového domu Fatrapart II. Moderná reštaurácia ponúka stravovanie formou polopenzie, raňajky a výber z jedálneho lístka. K dispozícii je pekne zariadená nová banketová miestnosť pre 50 osôb! V letnom období je sprístupnená terasa, odkiaľ je pekný výhľad do lesa a potok.

www.fatrapark2apartments.sk

Reštaurácia Hotel Hrabovo

Prevádzka letná a zimná sezóna.  

Stravovanie je zabezpečené alacard. Reštaurácia má celkovú kapacitu 100 miest pri stole. Bohatá ponuka jedál - odporúčame špeciality z hydiny, rýb, diviny a miestne pochúťky. 

www.hotelhrabovo.sk

Zmrzlinová kaviareň TAKÁTO

Prevádzka letná a zimná sezóna.   

Útulná zmrzlinová kaviareň Takáto ponuka v letnej sezóne výbornú kopčekovú zmrzlinu, dobrú kávičku a ďalšie sladké dobroty. V zimnej sezóne zaujímavé teplé drinky a pochutiny aj zo sebou.