PODUJATIA

PODUJATIA

Občianske združenie Združenie Hrabovská Dolina a lyžiarske stredisko Malinô Brdo vás pozývajú na otvorenie letnej sezóny v Hrabovskej doline. Udalosť, na ktorú sme sa všetci tešili nastane už o niekoľko dní, konkrétne 27.5.2023. Podujatie bude prebiehať na 3 miestach:

Areál Malinô Brdo:

O 10:00 máme pre vás pripravené ukážky záchranných zložiek, konkrétne horskej záchrannej služby a hasičov, kde si prídu na svoje deti aj dospelí. Počas ukážok máme pre vás pripravené maľovanie na tvár, skákacie hrady, elektrické autíčka a grilované slovenské špeciality.

Hrabovská nádrž:

Od 10:00 do 14:00 budú na priehrade prebiehať majstrovstvá slovenska rc plachetníc, kde môžete vidieť rôzne modely týchto lodí.

Areál Kráľovstvo Hrabovo:

O 14:00 začína program v areály Kráľovstva Hrabovo vystúpením kúzelníka. 15:00 vás čaká vystúpenie SZUŠ Alkana. Následne bude o 16:00 vystúpenie rockovej kapely The Vintage Boyz a o 18:00 Walter Schnitzelsson. Zábava bude pokračovať s DJ-om od 19:00 do 21:00. Počas vystúpení vás čaká kopa zábavy v podobe animácií, súťaží, trampolín, skákacích hradov. Ochutnať môžete napríklad liptovské droby alebo remeselné pivo Liptovar.

Tešíme sa  na Vás