Zip-line 

Najdlhšia jazda na lane na Slovensku. Maximálny adrenalín ponad hladinu priehrady Hrabovo. Dĺžka zipline je 300 m. Rýchlosť jazdy je do 60 km/h.

https://www.tarzania.sk/kedy.html

Rezervácia a kontakt: +421 908861317

Loďky

Romantická plavba po umelom jazere Hrabovo, kde okrem pekných scenérií určite uvidíte ryby, žaby, či divé kačice. Veslovanie po zrkadlovej hladine priehrady je balzamom na dušu. 

4 miestne veslice sú vám k dispozícii od júla do konca augusta

Rezervácia a kontakt:  +421 903 130223 

 https://apartmanyhrabovo.com


Aquazorbing

Dobrá nálada a zúfalé pokusy sa postaviť v uzavretej guli  počas celého leta :-)

Horské káry

Chcete vyskúšať niečo netradičné? Vyvezte sa pohodlne 8-miestnou kabínovou lanovkou a zažite adrenalínovú jazdu na horských kárach z Malina Brda. Jazda po ceste s dĺžkou 5 km až do Hrabova stojí za to.

https://www.bikepark.sk/cennik/horske-kary/

Horské kolobežky

Dlho ste sa neviezli kolobežkou? Nevadí! Poďte sa zabaviť jazdou na horskej kolobežke. Vyvezte sa pohodlne 8-miestnou kabínovou lanovkou a zažite adrenalínovú jazdu z Maliného Brda. Výbava zahŕňa aj ochrannú prilbu a cyklistické rukavice.

https://www.bikepark.sk/cennik/kolobezky/


Horské cyklotrasy

Vyberte si z množstva cyklotrás rôznej náročnosti.

https://www.bikepark.sk/aktivity/stredisko-a-okolie/mtb-cyklotrasy/

Pláž

Zbierajte bronz na horskom slnku, ochlaďte sa v horskom jazere a relaxujte na horskej pláži.

Tarzánia

Najkrajší a najdlhší lanový park na Slovensku s celkovou dĺžkou 1110 metrov. V areáli nájdete čiernu, červenú, modrú a detskú trasu.

Viac info na https://www.tarzania.sk/hrabovo.html

Medvedia cesta

Tématicko-dobrodružná trasa o najväčšej slovenskej šelme od  Hrabova kaňonom na Vlkolínske lúky. Viac info pripravujeme.

Mini farma Sidorovo

Na Vlkolínskych lúkach, pod vrcholom Sidorova a kúsok od Vlkolínca sa môžete tešiť na mini farmu, ktorú určite ocenia hlavne deti. keď budú môcť pohladkať prítulné zvieratká ako psíky, malé kozičky, ovečky, pávy, čínske prasiatka, husi, či zajačiky. K dispozícii je altánok a ohnisko. 

https://www.bikepark.sk/aktivity/stredisko-a-okolie/farma-pod-brdom/

Detské ihriská

Rezort Hrabovo -  Malinô Brdo je zameraný a vhodný najmä pre rodiny s deťmi. Ihriská sa nachádzajú pri Apartmánoch Hrabovo a pod priehradou. Na Maline Brde sú pre deti ihriská pri Apré ski bare a Májekovej chate.

Lanovky

Okrem lyžiarskych vlekov je v stredisku vybudovaná kabínková lanová dráha a sedačková lanovka. Lanovky ponúkajú nielen zážitok z jazdy ale aj panoramatické výhľady na liptovskú kotlinu a okolité pohoria. Kabínková lanovka bola uvedená do prevádzky už v roku 1967.

https://www.bikepark.sk/stredisko/o-stredisku/lanovka-v-lete/

Fitness chodník 

Kyslíková dráha (fitness chodník) je bežeckou alebo pešou trasou pre zlepšenie kondície. Trasu tvorí okruh okolo Hrabovskej priehrady pričom po trase sa nachádzajú stanovištia na precvičenie príslušných svalových partií. Trasa meria 1,3 km a pozostáva zo 6 drevených stanovíšť. Voľné prekážky kyslíkovej dráhy sú postavené tak, aby sa dali precvičiť všetky partie tela. Inštalované sú šikmá rebrina, kladina, bradlá, lavica na posilnenie brušných svalov či prekážky na preskakovanie. Pri každej prekážke návštevník nájde popis správneho cvičenia. 

Turistika

Nástupným bodom na turistiku v národnom parku Veľká Fatra je Hrabovo. Peši alebo vyvezením lanovkami sa dostanete na hrebeň Veľkej Fatry. Turistika nie je obmedzená ročným obdobím. Na spoznanie Hrabova, Čutkova, Malina Brda, Vlkolínca, či Smrekovice odporúčame aspoň predĺžený víkend.

Pre inšpiráciu  https://www.bikepark.sk/aktivity/stredisko-a-okolie/turistika/